• Guest, HEROCRAFT PUBLIC RELEASE IS HAPPENING AN HOUR EARLIER! TONIGHT @ 7PM CST GET READY FOR IT! play.hc.to
    Read up on the guides and new systems! Here.
    View the LIVE Map here @ hc.to/map
    Stuck or have a problem? use "/pe create" to to open a ticket with staff (There are some known issues and other hotfixes we will be pushing asap)
  • Guest, Make sure to use our LAUNCHER! Read more here!

whitelist

dokis_cz

Air
Joined
Sep 25, 2014
  1. Minecraft název In-game: Dokis_cz
  2. Poloha a Věk: Česká republika, 29
  3. Předchozí Zákazy z jiných serverů (Pokud ano, vysvětlete, kde / kdy): Žádné zákazy, já jsem hodnej kluk! :)
  4. Postoupení (y) [Volitelně]:
  5. Už jste hlasovali pro HeroCraft (Ne? Klikněte zde ) ?: Ano
  6. Už jste si předplatili našem YouTube kanálu ? (Volitelné): Ano
  7. Už jste nás sledovat na Twitteru ? (Volitelně): Ne, ještě jsem dostal twitter
  8. Myslíte si, souhlasíte s HeroCraft EULA a ToS : Ano
  9. Speciální klíč (MCD8!)
 

devotedworker

Retired Staff
Max Legacy Supporter
Joined
Oct 20, 2012
Location
Dungeon Heroes Server
  1. Minecraft název In-game: Dokis_cz
  2. Poloha a Věk: Česká republika, 29
  3. Předchozí Zákazy z jiných serverů (Pokud ano, vysvětlete, kde / kdy): Žádné zákazy, já jsem hodnej kluk! :)
  4. Postoupení (y) [Volitelně]:
  5. Už jste hlasovali pro HeroCraft (Ne? Klikněte zde ) ?: Ano
  6. Už jste si předplatili našem YouTube kanálu ? (Volitelné): Ano
  7. Už jste nás sledovat na Twitteru ? (Volitelně): Ne, ještě jsem dostal twitter
  8. Myslíte si, souhlasíte s HeroCraft EULA a ToS : Ano
  9. Speciální klíč (MCD8!
******* Or for those who speak english ~ To je pro lidi, kteří mluví anglicky!

Minecraft In-game name: Dokis_cz
Location and Age: Czech Republic, 29
Previous bans from other servers (If yes, please explain where / when): No ban, I'm a good boy! :)
Assignment (s) [Optional]:
Have you voted for HeroCraft (No? Click here)?: Yes
Have you subscribed to our YouTube channel? (Optional): Yes
Have you follow us on Twitter? (Optional): No, I've got twitter
Do you agree with HeroCraft EULA and ToS: Yes
Special key (MCD8!
*************************************************
Omlouvám se za zpoždění! Chvíli trvalo, než zjistil, že mluvíte česky. Každopádně Dokis_cz, co musíte udělat /register ( Email ) aby se whitelist. Pokud znovu potřebovat pomoct post v tomto tématu a přidat "@devotedworker" získat mou pozornost. Doufám, že budete mít tvoří krásnou čas HeroCraft a doufám, že se vám ve hře! (Také pozor, jen jazyk dovoleni na veřejných chatech je angličtina, takže se nemusí beable používat tyto chaty ... Sorry!)

For those who need to read this post and do not speak this langauge

Sorry for the delay! It took me a while to figure out what language you spoke! Anyway, Dokis_cz you must do /register ( Email ) to whitelist. If you have any more questions post in this thread again and add the phrase "@devotedworker" to get my attention. Also you should know that it is against Herocraft rules to speak any language aside from English in public chats, so you may not beable to speak there! Sorry!
 
Top